Jaunumi

Mērķu plānošana Brocēnos

26.septembrī Brocēnu Kultūras un izglītības centrā kopīgās nodarbībās “Mērķu plānošana” tikās Gaiķu pamatskolas un Remtes pamatskolas skolēni un Brocēnu mazpulka dalībnieki. Nodarbības notika projekta “Soli pa solim” ietvaros.

2019-10-07
Lasīt vairāk

Aicinām uz Jauno biedru semināru "Pikšās"!

Latvijas lielākā bērnu un jauniešu nevalstiskā organizācija “Latvijas Mazpulki” aicina pievienoties brīvprātīgajiem!
2019-09-20
Lasīt vairāk

Ogu lasīšanas turnīrs z/s "Mucenieki"

Sveiciens!
Jūlijs ir lutinājis ar labiem laikapstākļiem ogu lasīšanai, tāpēc čaklākie Jaunlutriņu jaunieši no šī gada 15. līdz 19. jūlijam devās uz z/s “Mucenieki”, lai sacenstos ērkšķogu lasīšanā!

2019-08-01
Lasīt vairāk

VISU DARU ES AR PRIEKU!

Vasara ir klāt! Tas nozīmē, ka tuvu ir tas brīdis, kad mazpulcēnus no visiem Latvijas novadiem atkal pulcinās lielā vasaras nometne „Visu daru es ar prieku!”. Aicinām mazpulcēnus un mazpulku vadītājus uz ikgadējo mazpulku nometni!

2019-06-11
Lasīt vairāk

Jauno vadītāju skola 2019

Jauno mazpulku vadītāju skola 12.jūnijā Saulesdārzā! Lai dotu iespēju jauniem interesentiem uzzināt vairāk par mazpulku vērtībām, mazpulcēnu projektu metodi, neformālo izglītību un citām mazpulku lietām, jau sesto vasaru rīkojam Mazpulku vadītāju skolu.  Lūdzu pārsūtiet kaimiņu skolām savā apkārtnē, aiciniet veidot jaunus mazpulkus. Tāpat aicinām pieteikties arī tos mazpulku vadītājus, kuri nesen sākuši vadīt mazpulku. Lai mūsu pulks vairojas!
2019-06-04
Lasīt vairāk


« iepriekšējās 1-5 / 213


Seko jaunumiem

draugiem.lv facebook.com twitter.com

Kalendārs

X
Tuvākie notikumi